Sítě proti hmyzu

jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou vyrobeny z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem.

sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu dodáváme

[list color=“yellow“]ve variantách podle použití:

  • pevné – mohou být zhotoveny i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových obrtlíků.
  • s límcem nebo odsazené – jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků
  • odsazené
  • samonavíjecí sítě okenní a dveřní – je možné, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. K výrobku je možno dodat pro lepší uchycení magnetickou lištu.
  • síťové dveře – lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

[/list]

Komentáře jsou uzavřeny.